Hoşgeldiniz  

1. Akıl Ve Zeka Oyunları Turnuvası Tamamlandı

| 27 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Karabük Bilim ve Sanat Merkezi koordinatörlüğünde Karabük merkez ve ilçelerindeki toplam 40 öğrencinin katılımıyla 3 aşamalı olarak yapılan I. Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası final etabı 27.03.2018 Salı günü İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı.

Final etabına Vali Yardımcısı Abdülhalim CAN, İl Milli Eğitim Müdürü Ali KÖSE, Şube Müdürleri Fuat ÜNLÜ ve Erdal ÜNGÖREN, turnuvanın koordinatörü Bilim ve Sanat Merkezi öğretmenleri ve yöneticileri ile finalde yarışan okulların yönetici ve öğrencileri katıldı.İlk aşamasında 15 akıl ve zeka oyunu ile sürdürülen elemenin ardından ikinci aşamaya katılmaya hak kazanan 20 öğrenci “Koridor” isimli akıl ve zeka oyunuyla birbirleriyle yarıştı.Final yarışmasında “Koridor” oyununda rakibi Cumayanı İmam Hatip Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Koray ÖZATA’ yı yenen Mevlana İmam Hatip Ortaokulu okul öğrenci meclisi başkanı da olan 6. sınıf öğrencisi Ahmet Ali GENCER turnuvayı 1. olarak tamamladı.Birinci olan Mevlana İmam Hatip Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Ahmet Ali GENCER’in ödülleri Vali Yardımcısı Sayın Abdülhalim CAN ikinci olan Cumayanı İmam Hatip Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Koray ÖZATA’nın ödüllerini İl Millî Eğitim Müdürü Ali KÖSE ve 3. olan Mevlana İmam Hatip Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Ali Salih KOŞAR’ın  ödüllerini de Şube Müdürü Fuat ÜNLÜ verdi. Vali Yardımcısı Abdülhalim CAN ,konuya ilişkin olarak “düzenlenen turnuva ile ilgili öğretmen ve öğrencilerden geri bildirim alınarak ileriki yıllarda daha çeşitli ve kapsamlı olacak şekilde gelenekselleştirilmesi gerektiğini ifade ederek” yönetici, öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz. Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

SAFRANBOLU 2018 NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISINI YAPACAK MI  ?

Karabük’te Baharın Habercisi Olan Laleler Açtı

İl Sağlık Müdürlüğü Açıklamada Bulundu…

Türk Firmaları Avrupa’da Göz Dolduruyor

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle