Hoşgeldiniz  

17 branşın yer aldığı yaz spor okulları kayıtları devam ediyor

Okan Küçük | 26 Haziran 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

              Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün İl Spor Merkezlerindeki Yaz Spor Okulları kayıtları devam ediyor. 
               Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisi’nde ve spor salonlarında alınan başvurularda vatandaşlar, çocuklarını istedikleri branşa kayıt yaptırabiliyor. Toplam 17 branşın yer aldığı ve tecrübeli antrenörler eşliğinde olan Atletizm, Badminton, Basketbol, Boks, Cimnastik, Eskrim, Futbol,Halter, Hentbol, Güreş, Judo, Masa Tenisi, Satranç, Taekwondo, Tenis, Voleybol ve Yüzme gibi spor dallarının bulunduğu yaz spor okulları başlıyor. 
                5 – 18 yaş arasındaki tüm çocuklar başvuru yapabilme imkanına sahip olduğu kayıtta yüzme branşı haricindeki tüm spor dallarının ücretsiz olacağı yaz spor okulları hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen vatandaşların Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisinden veya telefondan ayrıntılı bilgi edinebiliyor. 

Etiketler:

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle