Hoşgeldiniz  

2. Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası Finali Gerçekleştirildi.

Okan Küçük | 21 Nisan 2019 | Genel A- A+

          Karabük Bilim ve Sanat Merkezi ile Karabük Rehberlik ve Araştırma Merkezi işbirliği ile düzenlenen 2. Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasının finali Karabük Bilim ve Sanat Merkezinde gerçekleştirildi.

       İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞLU ve Şube Müdürü Muhammet YILMAZ’ın da katıldığı final müsabakasında  Karabük Atatürk Ortaokulundan Mehmet Berca AYDINLI ile Emre Baran BİÇEN, Özel Karabük Bahçeşehir Ortaokulundan Atakan ATALAY karşılaştı. Müsabaka sonucu Özel Karabük Bahçeşehir Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Atakan ATALAY 1. Olurken, Karabük Atatürk Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Mehmet Berca AYDINLI 2.,  aynı okuldan Emre Baran BİÇEN 3. Olmuştur. İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞLU finale kalan okulları ve danışman öğretmenlerine katılım sertifikalarını verdikten sonra turnuvayı düzenleyen  Karabük Bilim ve Sanat Merkezi ve Karabük Rehberlik ve Araştırma Merkezi idareci ve öğretmenlerine teşekkür etti.

   Öğrencilere ödülleri 23. Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerinde takdim edilecek.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle