Hoşgeldiniz  

2. Dönem Müşterek Meslek Komiteleri Toplantısı Gerçekleşti

Okan Küçük | 23 Ekim 2018 | Genel A- A+

               2018 Yılı 2.Dönem Müşterek Meslek Komiteleri toplantısı Milletvekillerimizin teşrifleriyle, Meslek Komite üyelerimizin katılımıyla 22.10.2018 tarihinde Büyük Kulüp de yapıldı.
          Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı “Hüsnü Salih Yılmaz, toplantıya katılan komite üyelerine ve milletvekillerimize teşekkür ederek Komitelerin verimli çalışmasının Odanın üyelerine verdiği hizmetin kalitesini artırdığının altını çizen Başkan Yılmaz 2018 yılının Nisan ayında Ticaret ve Sanayi Odasının seçimlerinin yapıldığını, asıl görevimiz bundan sonraki süreçte başladı. Bütün üyelerimizin ve meslek komite üyelerimizin fikir ve görüşlerinize ihtiyacımız var bu görüşler bize ilerleyen zamanlarda bize yol gösterecektir” dedi.
Karabük Ticaret ve Sanayi Odasının kurucu üye olarak yürüttüğü Eskipazar İlçesi Hamamlar Köyü Bayındır Köyleri

https://www.karabukajans78.com/haftaya-baslangic-toplantilari-devam-ediyor-4/ mevkiinde yer alan Karabük Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Emin Demir yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi.
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon Danışmanı Mehmet Besleme ,Odamızın 2019-2022 yıllarını kapsayan Stratejik planda Karabük Ticaret ve Sanayi Odası’nın etkinliklerinin geliştirilebileceği alanlar ile yapılabilecek işbirlikleri konularında fikir alışverişinde bulundu.
Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Karabük’te huzur ve barışı sağlayarak bir araya gelerek üzerimize hep beraber düşen ne varsa yapacağız. Şehrimizde kurulu bulunan işletmeler içinde gerek ülke ekonomisine, gerekse ilimiz ekonomisine sunmuş olduğunuz katkılar bizleri sevindiriyor dedi.
Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde yürütülen projelerin Karabük için çok önemli olduğunu, bu projelerin hayata geçmesi için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mescier, Meslek komitelerinin sorun, talep ve çözüm öneri ile ilgili Yönetim Kurulu tarafından yapılan çalışmaların son durumu hakkında komite üyelerine bilgilendirmelerde bulunarak toplantı sona erdi.

“Haftaya Başlangıç” Toplantıları devam ediyor.

Vergili Bağ-Essan Sanayi Sitesi Esnaflarını Ziyaret Etti

Uyanık Çalışan Dolandırıcılığı Engelledi

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle