logo

24 Kasım Öğretmenler Günü Temassız Spor Etkinlikleri

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan GÜMÜŞ 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında öğretmenler arasında düzenlenen Dart ve Bocce Turnuvasının açılışına katıldı.

Safranbolu Kapalı spor salonunda gerçekleştirilen etkinliğin açılışında konuşan Hasan GÜMÜŞ ” Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında düzenlenen etkinliklerimiz devam ediyor. Her yıl öğretmenler arası düzenlediğimiz sportif etkinlikleri bu yıl Covid-19 nedeni ile temassız spor dallarından olan Bocce ve Dart kategorisinde gerçekleştiriyoruz. İçinde bulunduğumuz sürecin şartlarını dikkate alarak tüm tedbirleri almak suretiyle temassız ve her öğretmenimizin kendine ait bireysel spor malzemelerini kullanacağı bir turnuva planlandı. Turnuvanın organizasyonunda emeği bulunan Gençlik ve Spor İl ve ilçe Müdürlüklerimize, Bocce, Bowling ve Dart Federasyonu İl Temsilciliğimize ve Beden Eğitimi öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Etkinliklere katılan bütün öğretmenlerimize de başarılar diliyorum.” dedi

4 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında öğretmenler arasında düzenlenen Dart ve Bocce Turnuvasının açılışına katıldı.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ