logo

3. Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu Toplantısı

3. Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu Toplantısı İl Millî Eğitim Müdür V. Nevzat AKBAŞ başkanlığında Müdür Yardımcımız Turgut ACARLI ve okul müdürlerinin katılımıyla Kayabaşı İlk/Ortaokulunda gerçekleştirildi. 

Toplantıda İl Millî Eğitim Müdür V. Nevzat AKBAŞ, Pandemi sürecinde okul yöneticisi, öğretmen, öğrenci ve aileler arasında sağlıklı iletişimin önemi, öğrencilerin sosyal – duygusal durumlarının desteklenmesi, motivasyonlarının yüksek tutulması, Çocukların her türlü kaygısının en aza indirgenmesi için gerekli bilgilendirmeler, Öğrencilerin EBA TV ve canlı derslere katılmalarının önemi ve bu derslere katılım durumlarının takibi, Ders çalışma stratejileri, bireysel/grup rehberliği ve öğrencilerin sağlık durumları hakkında bilgiler, sınava girecek öğrencilerin sınavla ilgili kaygıları ve sınav uygulamasına yönelik bilgilendirilmesi, okul liderliği ile sosyal ağların eğitimde etkin ve verimli kullanılması konularıyla ilgili değerlendirmeler yaptı. 

Katılımcıların görüşlerini paylaştığı ve sorularının cevaplandırıldığı toplantı, Müdür Vekili Nevzat AKBAŞ’ın, okul müdürlerine ülkece geçirdiğimiz bu zor günlerde ortaya koydukları sorumluluk yaklaşımı için teşekkürlerini iletmesiyle son budu.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ