Hoşgeldiniz  

Haftada Bir Tarifeye mi Bağlandı ?

Okan Küçük | 06 Şubat 2013 | Genel A- A+

 vergili_ceza2  Değerli Karabüklüler ,  1 hafta önce Karabük Belediye Başkanı Sayın Rafet Vergili’nin aracına Güven Kavşağının önündeki yaya kaldırımına park ettiği için  77TL PARK CEZASI YAZILDIĞININ HABERİNİ YAPMIŞTIK. (Haberi tek yapan da biz olmuştuk) . Üzerinden bir hafta geçtikten sonra bugün, aynı konuda ki ikinci haberimizi yapıyoruz. Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye ait araca bu kez de araç trafiğine kapattığı caddenin önüne park yaptığı için 06.02.2013 (Bugün) yine 77 TL Park cezası kesildi.

Sayın Vergili’ye 1 hafta arayla ikinci kez ceza yazılması durumuna ilk haberimiz de olduğu gibi biz yine yorum yapmayacağız. Yine yorumu Karabüklülere bırakacağız. Yorum yapmak ya da yapmamak değerli okuyuculara kalmış.

Ceza Tutanağında ;
” …Sayın Araç Sürücüsü
Aracınızın 2918 Karayollları Trafik Kanunu ve Yönetmeliğinde bulunan yer ve hallere aykırı olarak park edildiği tespit edilmiş ve hakkınızda cezai işlem uygulanmış olup ;
Aracınızı 30 Dakika içinde bulunduğunuz yerden kaldırmamanız halinde tekrar ceza uygulanacaktır.
Plakanıza yazılan Trafik İdari Para Cezası Karar Tutanağı adresinize gönderilecek ve ititraz üzerine aracınıza ait fotoğraf kayıtlarımızda mevcuttur
Bilgilerinize rica ederim…” Yazılı tutanağı vardı.

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle