Hoşgeldiniz  

Karabük Bahçeşehir Koleji…

Okan Küçük | 28 Ağustos 2018 | Eğitim, Genel A- A+

     

       Kaliteli eğitimin Karabük’teki öncüsü  Bahçeşehir Koleji Karabük Kampüsünde  2018-2019 eğitim öğretim yılı oryantasyon programı başladı

        Yeni kayıt öğrencilerin Dünya ile konuşan, Dünya ile çalışan ve Dünya ile yarışan liderler haline gelmesi için ingilizce takviye kursları başlayan öğrencilerin heyecanı görülmeye değerdi.

        Diğer taraftan 21. Yüzyıl bilgi ve becerileri kazandırmak  ve üniversite hayatına hatta iş hayatına hazır olmalarını sağlayacak alt yapı ile lise eğitimini tamamlamaları hedeflenen 8. Sınıf öğrencilerinin de eğitim öğretimi Bahçeşehir Koleji Karabük Kampüsünde başladı.

        Geleceğin eğitimini Karabük’teki örğencilerine sunan  okul yönetici, idareci, öğretmen ve öğrencilerine başarılar dileriz.

Karabük’te Fetö Operasyonları

Karabük Ak Parti değişecek mi ?

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle