Hoşgeldiniz  

4 Bin TL ceza kesilince inşaata çıktı

Okan Küçük | 25 Ocak 2019 | Genel, haber A- A+

                     Karabük’te trafik uygulamasında ehliyetsiz olduğu tespit edilen sürücü kendisine kesilen cezaya kızarak, eşi ve 2 çocuğunu arabada bırakıp 11 katlı inşaata çıktı. 
                   Karabük’te trafik ekipleri Aydınlıkevler Mahallesi Belen köyü yol ayrımında yaptıkları denetimler sırasında 37 HD 4.. plakalı otomobili durdurdu. Sürücü Tahsin G.’den gerekli evrakları isteyen trafik ekipleri sürücünün ehliyeti olmadığını ve aracında muayenesiz olduğunu belirlerdi.

               Bunun üzerine ehliyetsiz araç kullanmaktan dolayı sürücüye 2 bin 18 TL, aracın muayene eksikliğinden dolayı 435 TL ve araç sahibine de bin 601 TL olmak üzere toplam 4 bin 144 TL ceza yazılınca sürücü çılgına döndü. 
                    Sürücü otomobilde eşi ve 2 çocuğunu bırakarak yakındaki 11 katlı bir inşaata çıktı. İtfaiye ve 112 ekiplerinin de sevk edildiği bölgede polisler sürücüyü inşaattan indirerek karakola götürdü. Otomobil ise çekici yardımıyla otoparka çekildi. 
Polislerin eşine ceza kestiğinden inşaata çıktığını söyleyen Ayşe G., “3 tane ceza yazınca, psikolojisi bozulunca inşaata çıktı” dedi. 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle