Hoşgeldiniz  

Hasta Ziyaretleri Devam Ediyor

Okan Küçük | 06 Ağustos 2019 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

     

      Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’in talimatı ile gerçekleştirilen hasta ziyaretleri aralıksız devam ediyor.

      Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli tarafından gerçekleştirilen ziyaretler esnasında hasta ve hasta yakınları ile sohbet edilirken, herhangi bir şeye ihtiyaçları olup olmadığı da soruluyor.

      Son ziyarette Kültür Müdürlüğü personelinin nezaketinden dolayı Belediye Başkanı Elif Köse’ye teşekkür eden bazı vatandaşlar moral    açısından da güzel bir uygulama olduğunu belirttiler.

   İlçemizde Belediye tarafından verilen rutin hizmetlerin yanı sıra sosyal yönden de önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini kaydeden Başkan Köse, “ Vatandaş odaklı belediyecilik anlayışımız ile yine vatandaşlarımızdan aldığımız güç ve destekle gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu anlamda hastanelerimizde tedavi gören hastalarımızın da özellikle morale ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Kültür Müdürlüğü personelimiz özveri ve güler yüzü ile her hafta ziyaretler gerçekleştiriyor, çeşitli hediyeler takdim ediyorlar. 

  Çalışma programım müsaade ettiği sürece bende kendilerine katılıyorum. Bu tür sosyal çalışmalarımız inşallah devam edecek. Ben bu vesile ile yalnızca Safranbolu’da değil ülkemizdeki tüm hastanelerde tedavi gören hastalarımıza Allah’tan acil şifalar, hasta yakınlarına da kolaylıklar diliyorum” dedi.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle