Hoşgeldiniz  

54. Kütüphaneler Haftası Etkinlikleri Başladı

| 28 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Karabük Üniversitesi, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından 54. Kütüphaneler Haftası etkinlikleri Karabük Üniversitesi Kütüphanesinde gerçekleştirilen ‘Bilgiye Ulaşmanın Hızlı Yolu Elektronik Veri Tabanları Kullanıcı Eğitimleri’ başlıklı eğitim programı ile başladı. 

54. Kütüphaneler Haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen programa, akademik ve idari personelle birlikte öğrenciler katıldı. KBÜ Kamil Güleç Kütüphanesi Sezer Güleç Sanat Galerisi’nde düzenlenen etkinlikte alanında uzman Can Çelik, aralarında 2 binin üzerinde Türkçe akademik ders kitaplarının da bulunduğu e-kitap veri tabanının tanıtımını yaparak nasıl faydalanılması gerektiğini anlattı.Eğitim uzmanı Harun Karakuş ise; içerisinde 15 binin üzerinde roman, hikaye, şiir ve ders kitaplarını barındıran e-kitap veri tabanı hakkında bilgiler verdi. Son olarak program, eğitim uzmanı Uğurcan Özkan’ın aktardığı EDS ve e-book academic collection kullanıcı eğitimi ve EBSCO ‘da literatür tarama teknikleri konulu sunumuyla son buldu.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

SAFRANBOLU 2018 NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISINI YAPACAK MI  ?

Aybüke Öğretmenin Annesinden Mehmetçiklere Teşekkür

Karabük Merkezli Uyuşturucu Operasyonu: 7 Gözaltı

ÇAYLI’NIN İHRAÇ TALEBİNİN SON DURUMU NEDİR ?

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle