Hoşgeldiniz  

Abdulkadir Çetin’e Ziyaret

| 26 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

28 Mart 2018’de Fasta düzenlenecek olan Parataekwondo  Şampiyonası hazırlıkları için 16-26 Mart 2018 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek parataekwondo milli takım kampına katılmak üzere çağırılan  sporcu Alican Özcan ve Antrenörü Fatih Arı İl Müdürü Abdulkadir Çetin’e makamında ziyarette bulundu.

Kendisine başarılar dileyen Çetin, her zaman olduğu gibi yine Fasta düzenlenecek olan Şampiyonada iyi dereceler elde edeceğinden kuşkusunun olmadığını dile getirdi.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Okan Küçük Yorumluyor… KARABÜKSPOR’U BU HALE GETİRENLER ORTAYA ÇIKIYOR.  RESMİ KURUMLAR DERHAL HAREKETE GEÇMELİ…HER TAŞIN ALTINDAN HAKAN AYVAZ ÇIKIYORSA ARKA PLAN DA AÇIKÇA ORTA DA DEĞİL MİDİR ? PLANA GÖRE 153 MİLYON DAHA KARDEMİRDEN  HÜPLENECEKMİŞ DEMEK Kİ DE GÜLEÇLER O İŞİ BOZMUŞ ÇOK ŞÜKÜR…KARABÜK TSO SEÇİMLERİ VE OLASI ADAYLAR…                                    

ÇAYLI’NIN İHRAÇ TALEBİNİN SON DURUMU NEDİR ?

SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI VE MÜDÜRLER DEĞİŞECEK Mİ ?

Karayolları Taşeron İşçilerinden Kadro Beklentisi

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle