Hoşgeldiniz  

ADD’den Cumhuriyet Etkinliği.

Okan Küçük | 28 Ekim 2016 | Genel A- A+

add2016

Karabük ve Safranbolu Atatürkçü Düşünce Derneği’nin organize ettiği Cumhuriyetin 93.yılı kutlama etkinlikleri kapsamında bir dizi program düzenlenecek.

Etkinlikler kapsamında 28 Ekim 2016 (BUGÜN)  saat 19:30’da Büyük Klüp’de bir yemek programı düzenlenecek ayrıca 29 Ekim Cumartesi günü saat 13:30da Atatürk Anıtı’nda çelenk sunumu yapılacak aynı gün akşam saat 19:00’da 200 Evler Ticaret Merkezi önünde Fener Alayı düzenlemek için vatandaşlarla bir araya gelinecek.

unalgif

Karabük Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Osman Natıroğlu yaptığı açıklamada Karabük ve Safranbolu Atatürkçü Düşünce Derneği’nin organize ettiği Cumhuriyetin 93.yılı kutlama etkinliklerine tüm Karabük’lüleri davet etti.

Etiketler:

Anketler

Yenice Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle