Hoşgeldiniz  

Adnan Çebi: “Adatepe kentin en modern ve çağdaş yüzü olacak.”

Okan Küçük | 16 Aralık 2017 | Genel A- A+

                       

                        Karabük Adatepe Kentsel Dönüşüm Projesinde, 5 sene süren planlama süreci sonrası yapımı tamamlanan ilk 56 dairenin tapuları hak sahiplerine verildi. 
Karabük’ün yerli firması Çebioğlu Grup tarafından yapımına başlanan 2 bin konut ve sosyal alanların yer alacağı 200 milyonluk dev kentsel dönüşüm projesi tüm hızıyla sürüyor.

                     Çebioğlu Grup tarafından yapımına başlanan Karabük’ün dev kentsel dönüşümü olan ‘Rüya Şehir’ de Şubat ayında atılan temelin ardından hak sahiplerine tapuları Tapu Kadastro Müdürlüğünde telim edildi.
                     

KARABÜK ADATEPE KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNDE, 5 SENE SÜREN PLANLAMA SÜRECİ SONRASI YAPIMI TAMAMLANAN 56 DAİRENİN TAPULARI HAK SAHİPLERİNE VERİLDİ.

Çebioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çebi’nin de hazır bulunduğu tapu teslim töreninde tapularını alan hak sahiplerinin mutluluklarını gizleyemedi.
                             Çebi, gecekondu yapılaşmasının yoğun olduğu ve riskli binaların yer aldığı Adatepe mahallesinde kentin en modern yapılaşmasını sağlamak üzere kolları sıvadıklarını ve ilk etap 56 dairelik bloğu 9 ayda tamamladıklarını kaydetti.
İlk etapta hak sahibi 56 aileye tapularını teslim etmenin mutluluğunu da yaşadıklarını belirten Çebi, “ İlk etabımızda uzun süredir kirada oturan hak sahiplerinin dairelerini 9 ay gibi kısa sürede tamamlayarak tapularını teslim ettik. Şimdi ikinci etap için öngörülen 500 dairenin yapımına başlayacağız. 18. Madde uygulamasının kesinleşmesi ile hemen başlayıp 12 ayda tamamlayacağız. Adatepe Kentsel dönüşüm projesi tamamlandığında bu bölge kentin en modern ve çağdaş yüzü olacak” dedi.

Adnan Çebi’den İstihdam seferberliğine destek.

Adnan Çebi: ” Üst kalite ucuz fiyat olacak.”

Karabükspor Habertürk’te…

Cinayet Zanlısı Dayı Tutuklandı

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle