Hoşgeldiniz  

Ahmet Çetinkaya vefat etti.

Okan Küçük | 22 Ağustos 2019 | Genel A- A+

                BRTV Yönetim Kurulu Başkanı ve Başkan Vekili Mehmet – Osman Çetinkaya’nın babası Ahmet Çetinkaya vefat etti.  Merhumun naaşı bugün 5000 Evler Merkez Camiinde kılınacak  ikindi namazının ardından  Eflani Osmanlar Köyü TÜRBELİOĞLU mezarlığına defnedilecek. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesi, sevener ve hassaten Mehmet – Osman Çetinkaya Abilerimize baş sağlığı dileriz.

Mehmet Çetinkaya’nın babasının vefatının ardından sosyal medya hesabından yaptığı  duygusal paylaşım aşağıdadır.” Bu yalan dünyadan Adam gibi bir ADAM geçti. 1936 yılında Eflani Osmanlar Köyü TÜRBELİOĞLU mahallesinde doğdu. Çocukluğu köyde geçti. Ülkenin en zor günleri, yokluk günleri… ilk gençlik yıllarında bir çok Eflani köylüsü gibi İstanbula fırıncı çırağı olarak gitti. Doğumundan bir yıl sonra temelleri atılan Karabük Demir Çelik Fabrikalarına, rahmetli ağabeyi( Amcam) nin teşviki ile işe girdi. Bir süre montajda çalıştıktan sonra Sivil Savunma bölümüne geçti. 1980 yılında emekli oldu. İlk oğlu ben olmak üzere 4 çocuğu alinteri büyüttü. 4 çucuğundan 8 torununu gördü. Torunlarının bir kısmının çocuklarını öptü, kokladı. Adam gibi adamdı. Bu ADAM iyiki benim babamdı. Ve, bugün son yolculuğuna uğurlayacağız. Mekânın cennet olsun bile demiyorum canım babam biliyorum ki senin yüzüne de hep söylediğim gibi cennetliksin. Ruhun şad olsun.”

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle