Hoşgeldiniz  

Ahmet Dönmez Milletvekili A.Adaylığı Başvurusunu Gerçekleştirdi

Okan Küçük | 02 Mayıs 2018 | Genel A- A+

İş adamı Ahmet Dönmez, 24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler için milletvekili aday adayı olarak resmi başvurusunu yaptı. 

              İstanbul ve yurdun farklı bölgelerinde ticaret işiyle uğraşan iş adamı Ahmet Dönmez 24 Haziran’da yapılacak Genel seçimler için MHP Karabük Milletvekili Aday Adaylığı başvuru belgesini yoğun kalabalık eşliğinde MHP Karabük İl Başkanı Adem Kar’a teslim etti.

             Başvuru öncesinde konuşan Dönmez, “Milletvekili aday adaylığı ilan etmek üzere çıkmış bulunmaktayım partimize ve milletimize hayırlı uğurlu olsun. Türk milletinin tarihi uzlaşmasıyla sağlanan Cumhur ittifakı istiklal ve istikbalimizin teminatıdır. Bu ittifak kutlu bir diriliş hamlesidir. 24 Haziranda Türkiye’nin geleceği milletimiz tarafından tayin ve tecil edilecektir . Yükümüz ağır sorumluluğumuz yüksektir. Karabük’ün değerlerini ve gücünü Ankara’da en etkin biçimde temsil etmek için aday adayı oluyorum” dedi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Yenice’de HES Konferansı Verilecek

Ünal Karaman:“Çok Fazla Mahcup Olmayacağımız Sonuçlarla Ligi Tamamlamak İstiyoruz”

Tuğba Yeğin; MV. A.Adayı.

Öğrencilerden Kaymakam Demirel’e Ziyaret

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle