Hoşgeldiniz  

Ahmet Nur’dan Yenice Ziyareti

Okan Küçük | 07 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Karabük Şube Başkanı Ahmet Nur, Yenice’de orman ürünleri ve kereste imalatı yapan firmalarından birisi olan Yenorsan A.Ş’yi ziyaret etti. 

               Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Karabük Şube Başkanı Ahmet Nur, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Ünal, Yönetim Kurulu Üyesi işadamı Sebati Keskin, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Karabük Karabük Genç Müsiad BAŞKANI Bekir Uluçay , İşadamı Kardemir Karabükspor eski başkanlarından Ziya Ünsal, Karabük Vakıfbank Şube Müdürü İhsan Ersözlü, Karabük MHP İl Başkan Yardımcısı Nuraydın Köse, Yenorsan A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Şirket Müdürü Ahmet Tellioğlu ile görüşerek fabrikayı gezdi. 

              Şirket Müdürü Ahmet Tellioğlu, yaptıkları üretimler ve fabrika hakkında bilgiler verdi. Ziyaretleri hakkında açıklamada bulunan Şube Başkanı Ahmet Nur, “Bir süredir üyemiz olan Yenorsan A.Ş’yi ziyaret etmek istiyorduk. Bugüne nasipmiş. Arkadaşlarımız ile geldik, gördük ve bilgi sahibi olduk. Yenorsan A.Ş , bizim için gerçekten değerli ve kıymetli bir firma. Tesisleri çok beğendik ve mutlu olduk. Bizi çok güzel ağırladılar. Başta Ahmet Tellioğlu olmak üzere tüm şirket mensuplarına teşekkür ediyorum “ dedi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Aytekin,Kulübe Destek İçin İş Adamlarını Ziyaret Ediyor

Karabükspor’dan Transfer Yasağı Açıklaması

Ulupınar: ” Karabük İletişim Merkezi Kuracağım.”

ERTUĞRUL; 2018 PROJELERİNİ ANLATTI.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle