logo

Ak Gençlerden ‘Mahalle Bizim, Gençlik Bizim’ Buluşması

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları tarafından ‘Mahalle Bizim, Gençlik Bizim’ programı gerçekleştirildi.

Birlik ve Beraberlik Sergilendi

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları tarafından organize edilen ‘Mahalle Bizim, Gençlik Bizim’ programı çerçevesinde ilk program Cumayanı Köyü ile başlayarak Yeşilmahalle’de devam etti. Gençlerle bir araya gelen AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Teşkilatı gençlerle sohbet etti.

‘Ayak Basmadık Mahalle Bırakmayacağız’

‘Mahalle Bizim, Gençlik Bizim’ programı hakkında bilgi veren AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Nurullah Çelik, “ ‘Mahalle Bizim, Gençlik Bizim’ programımız ile ayak basmadık mahalle bırakmayacağız. Dün Cumayanı Köyü’nde gençlerimizle bir aradaydık, bugün Yeşilmahalleli gençlerimizle bir araya geldik her gün bir mahallemizde gençlerimizle bir arada olacağız.

Gençlerin enerjisi, heyecanı ve dinamizmiyle 2023 hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz.” dedi.

‘Genç Kardeşlerimize Güvenimiz Tamdır”

Gençlerin inancının ve motivasyonunun çok yüksek olduğunu söyleyen Çelik, “Allah’ın izniyle Z kuşağını değil asımın görmekteyiz. Bu ülkenin yarınları olan genç kardeşlerimize güvenimiz tamdır. Üstadın değdi gibi bir gençlik ‘Zaman bendedir ve mekân bana aittir’ şuurunda bir gençlik Damarlarındaki asil kanın farkında olan, hakimiyetin Hakk’ta olduğunu bilen, vatan bilincini her daim taşıyarak, düşünmeden öne atlayarak ben varım diyen bir gençlik.” ifadelerini kullandı.

‘Mahalle Bizim, Gençlik Bizim’ programının Yeşilmahalle buluşmasına katılan AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, “İl Gençlik Kollarımızın düzenlediği ‘Mahalle Bizim, Gençlik Bizim’ programına katıldık. Allah’a şükür, bize nasip olan gençlik, tam da tarihimizin bize anlattığı gençlik. Gayret eden, sabırla başarıya koşan gençlerimize teşekkür ediyor, kendilerine her platformda başarılar diliyorum.” diye konuştu.

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Nurullah Çelik ‘Mahalle Bizim, Gençlik Bizim’ programının her akşam bir mahallede devam edeceğini söyledi.

‘Mahalle Bizim, Gençlik Bizim’ Yeşilmahalle buluşmasına AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti Gençlik Kolları Genel Merkezi Merkez Yürütme Kurulu (MYK) Üyesi Ertuğrul Yılmaz, AK Parti Gençlik Kolları Genel Merkezi Merkez Karar ve Yürütme Kurulu (MKYK) Üyesi Muhammed İkbal Gülçin, AK Parti Gençlik Kolları Genel Merkezi Üniversiteler Başkan Yardımcısı Yunus Emre Müküs, AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Nurullah Çelik, AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Teşkilatı ve gençler katıldı.

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları tarafından ‘Mahalle Bizim, Gençlik Bizim’ programı gerçekleştirildi.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ