logo

Ak Gençlik Vefa Yemeğinde Bir Araya Geldi

Ak Parti Karabük İl Gençlik Kolları Teşkilatı önceki dönem görev yapmış Gençlik Kolları Başkanları ile vefa yemeğinde bir araya geldi.

Gençliğin bir arada olması ve birbirlerine karşı gösterdikleri saygının ebediyen devam edeceğini belirten İl Gençlik Kolları Başkanı Nurullah Çelik düzenlenen program hakkında bilgi verdi. İl Gençlik Kolları Başkanı Çelik açıklamasında şu ifadelere kullandı:

“AK Parti bütün teşkilatları ile bir bütündür. Gençliği, Kadın Kolları, Merkez İlçesi ve İl Teşkilatlanması ile Karabük’te birlik ve bütünlüğümüzü daima göstermekteyiz. İhtiyacımız olan önceki dönemlerde görev yapmış Gençlik Kolları Başkanlarımızın tecrübelerini yeni arkadaşlarına anlatarak yol göstericilik yapmaları ve teşkilatlı şekilde davanın sürekliliğini sağlamalarıdır.”

İl Gençlik Kolları Başkanı Çelik, önceki dönem Gençlik Kolları Başkanlarımızdan siyaset ve Türkiye’nin geleceği adına önemli bilgilerin paylaşıldığını belirterek, tecrübeleri alıp tecrübeleri ile birleştirdiklerini kaydetti.

İl Gençlik Kolları Başkanı Çelik, önceki dönemlerde görev yapmış Gençlik Kolları Başkanlara teşekkür etti. Program toplu hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

Ak Parti Karabük İl Gençlik Kolları Teşkilatı önceki dönem görev yapmış Gençlik Kolları Başkanları ile vefa yemeğinde bir araya geldi.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ