Hoşgeldiniz  

Ak Parti basından mı saklanıyor ?

Okan Küçük | 30 Mayıs 2018 | Genel A- A+

 

        Ak Parti şu ana kadar  bir seçim çalışması yaptı mı, bilemiyoruz. Çünkü yapılan çalışmalar ,basına kapalı yürüyor anlaşıldığı kadarıyla. Böylesine önemli ve ülkemizin kaderini etkileyebilecek sonuçları olabilecek bir seçimde Karabük Ak Parti teşkilatının hiçbir etkinliği basına haber verilmiyor, adeta basından saklanıyor desek yeri var?

   Ne Ak Parti’nin Yenice ve Eflani iftarları ne vekil adaylarının çalışmaları ne parti teşkilatının çalışması konusunda basına tek bir bilgi verilmiyor tuhaf bir şekilde.

   Dün akşam yani Ak Parti Eflani İftarının olduğu akşam Safranbolu’da  aldığımız davete icabet etmek üzere, bir firmanın  iftarında idik. Oraya aldıkları davet üzere katılan  bazı basın mensubu ağabeylerimiz ve arkadaşlarımızla biraz sohbet ettik.

  Yukarıda bahsi geçen iftarlarla ilgili onlara da bir davet yahut bilgi gitmemiş, yine yapılan çalışmalarla ilgili bir bildirim yapılmamış…

   Şimdi 16 yıldır ülkemizi yöneten Ak Parti’nin bugüne kadar basına verdiği değer de ortada iken , bu çok önemli seçimler de adeta basından kaçarak, programlara basını davet etmeyerek, yapılan çalışmaların haberini vermeyerek ne yapılmaya çalışılıyor acaba ? 

              Hani “beni beğenmiyor musun” diye bir espri vardı bir dizide.O tabiri çevirecek olursak,  Ak Parti Karabük teşkilatı Karabük basınını beğenmiyor mu ?  Bilen varsa bir zahmet bize de anlatsın?

Karabük’te Kumar Operasyonu

Karabük Merkezli 10 İlde FETÖ Operasyonu: 11 Gözaltı

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle