Hoşgeldiniz  

Ak Parti bayramlaşması neden zayıf geçti ?

Okan Küçük | 09 Haziran 2019 | Genel, Okan Küçük A- A+

Bunu Paylaş

                            Mübarek Ramazan Bayramını geride bıraktık. Bayramda Parti Teşkilatlarının bayramlaşmaları yapıldı. Ak Parti Bayramlaşması da bayramın 1. günü gerçekleştirildi. Yalnız şunu ifade edelim, bayramlaşmaya katılımın çok olmaması da bazı konuşmalara neden oldu ?

                                 Ak Parti bayramlaşmasında konuşulan konuları yazalım. Birinci konuşulan konu, Bayramlaşmaya katılımın  az olması. Eskiden Ak Parti Bayramlaşmalarının coşku ve yoğun katılım içinde yapıldığını söyleyen bazı kişiler, son zamanlarda  ve özellikle geçtiğimiz Ramazan Bayramında  artık partililerin bayramlaşmaya fazla ilgi göstermediğini ifade ettiler.

                                İşte bu bayram da bile şurada kaç kişi var zorunlular dışında kimse gelmemiş desek yeri var, diyorlar. Kaldı ki parti binasının önüne kurulan ses sistemini bile katılımın az olması nedeniyle kullanmadılar. Sadece İl Başkanı Altınöz,  bayramınız kutlu olsun, bayramlaşmayı yukarıda parti binamızın içinde yapacağız, dedi o kadar. Yani zaten kime konuşacaktı konuşmaları dinleyecek bir kalabalık mı vardı, diyorlar…

                         Bu eleştirileri yapanlar, Ak Parti bayramlaşmalarına katılımın düşük olmasınınve o eski coşkunun kaybolmasının nedenlerinin iyice araştırılması ve bir an önce ona göre adımların atılmasının gerektiğini de ifade ettiler. 

                   Ak Parti bayramlaşmasına katılımın istenilen düzeyde olmayışının nedenlerinden biri, bize göre Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Ali Şahin’in  eksikliğiydi.  Sayın Şahin, Karabük dışında olduğu için bu bayramlaşmalara katılamadı. Şahin’in katıldığı bayramlaşmalar ağır ve coşkulu bir kalabalıkla geçerdi hep. Şahin’in eksikliği  hissedildi desek doğru bir tespit yapmış oluruz. Kaldı ki, protokol bayramlaşmasında  bile Şahin’in  eksikliği hissedildi bize göre.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle