logo

Ak Parti bayramlaşmasını video konferansla yaptı

AK Parti geleneksel bayramlaşma programı video konferans yöntemi ile gerçekleştirildi. Video konferans yöntemi ile gerçekleşen bayramlaşma programına Ak Parti İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş, Ak Parti Genel Merkez Dış İlişkiler Başkan Y. Mehmet Ceylan, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Ovacık Belediye Başkanı Yakup Narter, İlçe Başkanları ve İlçe Teşkilatları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın ve İl Gençlik Kolları Başkanları ve yönetimleri, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri ve Mahalle Başkanları katıldı.

İl Başkanı Altınöz, “Korona virüs sebebiyle alışık olmadığımız bir bayram yaşıyoruz. Bu bayram evimizdeyiz ama her bayram olduğu gibi bu bayramda da gönüllerimiz bir. Gönül evlerimizin her zamankinden daha şen, her zamankinden daha kalabalık olacağı bir bayram dilerim.” dedi.

AK Parti geleneksel bayramlaşma programı video konferans yöntemi ile gerçekleştirildi. Video konferans yöntemi ile gerçekleşen bayramlaşma programı…

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ