Hoşgeldiniz  

AK Parti İl Başkanı Altınöz:“Karabük gelişmeye devam ediyor”

Okan Küçük | 29 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz, AK Parti iktidarı döneminde Karabük’te eğitimden sağlık hizmetlerine, yol ve köylere hizmet getirme çalışmalarından kurum binalarının yenilenmesine kadar birçok alanda 16 yıldır büyük çalışmalar yapıldığını belirtti. 

     AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Karabük Üniversitesi (KBÜ) genişleme sahası içerisinde yapılması planlanan uçuş eğitim pisti kamulaştırma çalışmalarının sürdüğünü kaydederek, “ Karabük’ümüzün ileri gelen iş adamlarından Şefik Dizdar bey’in katkıları ile Karabük Üniversitemizin genişleme sahasına kurulacak olan uçuş eğitim pisti için çalışmalarımız çok hızlı bir şekilde devam ediyor. Bilindiği gibi Milletvekilimiz Prof. Dr. Burhanettin Uysal’ın rektörlüğü döneminde gündeme alınan ve çalışmalarına devam edilen uçuş pisti için şuanda kamulaştırma çalışmaları sürüyor. Karabük Üniversitemizde kamulaştırma ve diğer çalışmaları tamamladığında arazi hayırsever iş adamı Şefik bey’e teslim edilecek. Ak Partimiz insan odaklı, hizmet odaklı çalışmalarına devam edecek. Allah’ın izniyle de Karabük’ümüz her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren bir şehir olmaya devam edecektir” dedi. 

     Başkan Altınöz son olarak Karabük’e yapılan hizmetler için emeği geçen başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakan Binali Yıldırım’a, AK Parti Karabük Milletvekili 23. Dönem TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin’e ve Prof. Dr. Sayın Burhanettin Uysal’a hizmetleri için teşekkür etti. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Bakan Özlü Yarın Karabük’e Geliyor

Yaşlı Kadını Arama Çalışmaları Sona Erdi

Ramazan Akşamlarında Kur’an-ı Kerim Ziyafeti

Minik Ceylin Tunçer’i Sevindiren Ziyaret

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle