logo

Ak Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, Mevlid kandili mesajı yayımladı.

Güneş mesajında; “İnsanlığın kararmış vicdanlarına, bencilleşmiş ve bireyselleşmiş dünyevi anlayışa, körelmiş kalplere, hülasa insanın ve insanlığın zararına olan her türlü davranışın yaşandığı ve sorgulanamadığı bir dönemde; âlemlere rahmet ve aydınlık ufku olarak gönderilen Peygamberimiz Hazreti Muhammed Aleyhisselam’ın dünyaya teşriflerini kutluyoruz. Bugünlerde Avrupa merkezli olarak Peygamber Efendimize ve İslamiyet’e yapılmaya çalışılan sistematik saldırılar şüphesiz ki ne Peygamberimize ne de onun yeryüzüne yaydığı İslamiyet’e bir zarar verebilir. Aksine bu davranışlara karşı İslamiyet’in insanlığa anlatmaya çalıştığı değerlerin kıymetini daha çok anlıyoruz. İnanıyoruz ki Peygamberimizin ve İslamiyet’in anlatmaya çalıştığı bu hassas beşeri duygular körelmiş kalplere rehber olmaya ve insanlığı aydınlatmaya devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle Mevlid Kandili’nin tüm insanlığa sevgi, barış ve huzur getirmesini diliyor, İslam âleminin bu güzel gününü tebrik ediyorum.” dedi.

Güneş mesajında; “İnsanlığın kararmış vicdanlarına, bencilleşmiş ve bireyselleşmiş dünyevi anlayışa, körelmiş kalplere, hülasa insanın ve insanlığın zararına olan her türlü davranışın yaşandığı ve sorgulanamadığı bir dönemde;

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ