logo

AK PARTİ KARABÜK TEŞKİLATINDAN ZİYARETLER

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanı Özkan Çetinkaya ve AK Parti Karabük İl Teşkilatı bir dizi ziyaretlerde bulundu.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz korona virüsle mücadele kapsamında 29 Nisan’da başlayan ve 17 Mayıs Pazartesi günü sabah saat 05.00’e kadar uygulanan tam kapanma kapsamında ara verdikleri ziyaretlere 17 Mayıs’tan itibaren normalleşme süreci itibariyle başladıklarını belirtti.

KARABÜK ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ ZİYARET

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanı Özkan Çetinkaya ve AK Parti Teşkilatı Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Nurettin Tümen’i ziyaret etti.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Tümen’den birliğin ve odaların çalışmaları hakkında bilgi alan AK Parti İl Başkanı Altınöz, çalışmalarında başarılar dileyerek Ramazan Bayramını kutladı.

HÜKÜMETİMİZ ESNAFIMIZIN YANINDADIR

AK Parti İl Başkanı Altınöz, “Hükümetimiz salgın sürecinde esnafımıza ve çiftçimize yönelik; hibelerden, vergi indirimlerine, borç ertelemelerinden yapılandırmaya kadar sunduğu destek paketleriyle yalnız olmadıklarını göstermiştir. Bu zor süreçte musibetleri birlikte atlatacağız. Her zaman olduğu gibi bu zor süreçte de hükümetimiz esnafımızın yanındadır.” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Tümen AK Parti Teşkilatına teşekkür etti.

ÖZÇELİK-İŞ SENDİKASI ZİYARETİ

Ziyaretlerine devam eden AK Parti Teşkilatı Özçelik-İş Sendikası Karabük Şubesi Başkanı Ulvi Üngören’i ziyaret etti.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz korona virüsle mücadele kapsamında 29 Nisan’da başlayan ve 17 Mayıs Pazartesi günü sabah saat 05.00’e kadar uygulanan tam kapanma kapsamında gerçekleştirilemeyen ziyaretlere 17 Mayıs’tan itibaren normalleşme süreci itibariyle ziyaretlere başladıklarını belirterek 1 Mayıs Emek ve dayanışma Günü’nü ve geçtiğimiz Ramazan Bayramını kutladı.

Özçelik-İş Sendikası Karabük Şubesi Başkanı Üngören’den Özçelik-İş Sendikası’nın çalışmaları hakkında bilgi alan AK Parti İl Başkanı Altınöz, çalışmalarında başarılar diledi.

Özçelik-İş Sendikası Karabük Şubesi Başkanı Üngören iyi dilek ve temennileri sunarak AK Parti Teşkilatına teşekkür etti.

TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ ZİYARETİ

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Türkiye Sakatlar Derneği ziyaretinde 10-16 Mayıs Engelliler Haftasını ve geçtiğimiz Ramazan Bayramını kutladı. Dernek çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten AK Parti İl Başkanı Altınöz, birlikte aşılamayacak hedefin olmadığını söyledi.

AK Parti İl Başkanı Altınöz, “Eğitimden sağlığa, ulaşımdan istihdama, sosyal korumadan iletişime her alanda yaptığımız çalışmalar ile engelli vatandaşlarımızın ve ailelerinin yanında olduk. Gönül gönüle, sevgiyle, emekle bugünlere ulaştık.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ