logo

Ak Parti Karabük Teşkilatlarından Şenpazar’a Yardım Tırı

AK Parti Karabük Teşkilatı, etkili yağışların ardından sel afetinin yaşandığı Kastamonu Şenpazar ilçesine yardım tırı gönderdi. Kastamonu’da meydana gelen sel felaketinde mağdur olan vatandaşlara ulaştırılmak üzere içinde su, gıda ve temizlik ürünleri dolu 1 yardım tırı Şenpazar ilçesinde sel afetinden etkilenen vatandaşlara ulaştırılmak üzere afet bölgesine gönderildi.

“Her Zorlukta Daima Milletimizin Yanındayız”

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz düzenledikleri yardım kampanyasıyla ilgili açıklama yaparak her zorlukta daima milletinin yanlarında olduklarının olduklarını ifade etti.

Altınöz şunları kaydetti:

“Sel afetinden etkilenen vatandaşlarımız için, AK Parti Karabük Teşkilatları olarak yardım kampanyası düzenledik ve temel ihtiyaç malzemelerinin olduğu tırımızı Kastamonu Şenpazar’a ulaştırdık. Rabbim tüm afetlerden ülkemizi ve milletimizi muhafaza buyursun. Bölge halkına geçmiş olsun. Her zorlukta daima milletimizin yanındayız.”

AK Parti Karabük Teşkilatı, etkili yağışların ardından sel afetinin yaşandığı Kastamonu Şenpazar ilçesine yardım tırı gönderdi.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ