Hoşgeldiniz  

Ak Parti Safranbolu’da neler oluyor ?

Okan Küçük | 14 Şubat 2019 | Genel, haber A- A+

                13 Şubat 2019 tarihinde (dün) yaptığımız Okan Küçük Yorumluyor programında Ak Parti Safaranbolu’da Belediye Meclis üyeleri noktasında gerginlikler olduğunun iddia edildiğini kamuoyunun gündemine getirdik.  Dünkü yorum programında ifade ettiğimiz iddialar özet ile şu şekilde.

             Ak Parti Safranbolu’da mevcut Başkan Adayı Ali Kaya ile Safranbolu İlçe Başkanlığının Belediye Mecli Üyeleri listesinde sıkıntılar oluşmuş. Bir tarafın meclis üyesi adaylarıyla diğer tarafın adayları arasında  sorunlar oluşmuş. Listeye girenler var, giremeyenler var, seçilecek yer de olanlar, olmayanlar var. Örneğin Eski Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy döneminde onunla birlikte hareket edenlerin mi, yoksa Aksoy’un karşısında duranların mı listede  olup olmayacağı tartışma konularından…

       Yine iddiaya göre  , yeşil alanları sahiplerinden ucuz fiyata alıp, ardından imar değişikliği yaptırarak bazı işadamlarına satttığı – pazarladığı iddia edilen   eski meclis üyelerinin listelerde olup olmayacağı, seçilecek yerler de olup olmayacağı konusu ciddi bir gerginlik oluşturmuş.

           Tabi bunlar kulis bilgileri ama boş konular değil. Güvenilir kaynaklardan bir kaç koldan bize ulaşan bilgiler bu şekilde bu konuyu yine  ilk  olarak gündeme getirdik. Konuyla ilgili bir açıklama olacaksa sayfalarımızın açık olduğunu belirtiriz. Dünkü yorumumuzun videosu  aşağıdadır.

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle