Hoşgeldiniz  

AK Parti’de İstifa..

Okan Küçük | 04 Ekim 2018 | Genel A- A+

         AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Şahin, istifa ettiğini açıkladı.

  “ Saygı değer dava arkadaşlarım ve Karabüklü hemşehrilerim.

          Yaklaşık 8 yıldır Ak Parti Gençlik Kollarında görev aldım ve son bir yılında da Gençlik Kolları Başkanı olarak görev yaptım . Mümkün olduğu kadar hem Karabük’ümüze hem de saygı değer dava arkadaşlarımıza hizmet vermek için çalıştım . Ak Parti Gençlik Kolları başkanlık görevinin çok ağır sorumluluk isteyen ve bir o kadar da zaman harcanması gerektiğini biliyordum ancak çalışmış olduğum kuruma zarar vermemek ve gençlerimizin önünü açmak ve önümüzde yapılacak genel seçimlerde daha serbest çalışabilmek için çok sevdiğim partimizin gençlik kolları başkanlığı görevinden İl Başkanım ve Genel Merkez Teşkilatımızla yapmış olduğum istişareler sonucunda görevimden istifa ediyorum.

 Görev yaptığım sürede üzerimde hakkı olan herkese hakkımı helal ediyorum . Bundan sonrası içinde davam adına durmak yok yola devam diyorum .

Saygılarımla.”

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle