Hoşgeldiniz  

AK PARTİ’DE MÜLAKAT HEYECANI  

Okan Küçük | 09 Mayıs 2018 | Genel A- A+

         

          Ak Parti’de 34 Mv. A.Adayı  geçtiğimiz hafta yapılan temayül yoklamasının ardından bugün Ak Parti Karabük Milletvekili A.Adayları, Ak Parti Genel Merkezi’nde mülakata gittiler.

                24 Haziran 2018  Milletvekili Genel Seçimleri Alt Komisyon  Aday Adayı değerlendirme Formu içerisinde Eğitim, Mesleki Kariyer, İfade edebilme yeteneği, Temsil Kabiliyeti, Tanınmışlık, İlk İzlenim ve Güven verme, Siyasi Duruş ve Misyon, Teşkilat ilişkisi, Sadakat, Ak Partiyi tercih sebebi şeklindeki kriterler üzerinden değerlendirme yapıldı.

              Mülakat heyeti içerisinde  Mehdi Eker, Efkan Ala, Burhan Kuzu gibi isimlerin yanı sıra Kadın ve Gençlik Kollarından 2 ismin daha bulunduğu öğrenildi.

       Mülakat soruları arasında Adayların Ak Parti’yle geçmişte aldıkları görevlerin neler olduğu, Teşkilatla hangi çalışmalara katıldıkları, geçmişte alınan görevler nelerdir gibi sorular sorulduğu ayrıca Aday adaylarına Karabük için neler yapılacağı, projelerinin neler olduğu, 15 Temmuz süreci değerlendirme soruları gibi soruların da sorulduğu  öğrenildi.

         34 Aday Adayı arasında yapılan değerlendirmeler sonrasında  100 üzerinden verilecek notlarla sayının 9 aday adayına düşürülerek, o 9 aday adayı isminin  bir kaç gün içerisinde üst kurula verileceği de haber merkezimize gelen bilgiler arasında

      Mülakat sonuçlarının  ülkemize, milletimize, ilimize ve Ak Parti Aday Adaylarına hayırlar getirmesini dileriz.

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle