Hoşgeldiniz  

AK PARTİ’DEN, TEZSEVER’E DESTEK….

Okan Küçük | 03 Ağustos 2016 | Genel, Güncel, haber A- A+

saylarmudurdestek

Ak Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar; Karabük Emniyet Müdürü Serhat Tezsever’e yönelik; karalama tweetleriyle ilgili bir açıklama da bulundu. Ak Parti İl Yönetimiyle birlikte  Tezsever’i  ziyarette eden Saylar;  bugün Karabük Cumhuriyet Başsavcılığı’na  ilgili kişi hakkında suç duyurusunda bulunduklarının da açıkladı.

İlgili paylaşım aşağıdadır.

bahcesehiranigif“KARABÜK EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SERHAT TEZSEVER HAKKINDA SOSYAL MEDYA VE TWİTTER DAN KARALAMAYA DÖNÜK DEZENFORMASYONLA İLGİLİ İLK ANDAN İTİBAREN VALİLİK VE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İLE İRTİBATA GEÇİLMİŞTİR.
FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNE KARŞI YÜRÜTÜLEN OPERASYONLARI SEKTEYE UĞRATMAK AMACINI TAŞIYAN BU PAYLAŞIMLAR NEDENİ İLE BUGÜN İTİBARI İLE KARABÜK CUMHURİYET BAŞ SAVCILIĞINA ŞÜPHELİ ABDULLAH KABAK HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK.AYRICA İL EMNİYET MÜDÜRÜ SERHAT TEZSEVERİ İL YÖNETİM KURULU OLARAK ZİYARET ETTİK .HEM KENDİSİNE OLAN DESTEKLERİMİZİ HEMDE KARABÜKTE FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ İLE MÜCADELEDE SONUNA KADAR ARKASINDA OLDUGUMUZU GÖSTERDİK.

Ak Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar  “

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle