logo

Akbaş, Basın Bayramını Kutladı.

Karabük Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş; 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle isim isim kutlama mektubu gönderdi.

Akbaş gazetecilere ayrı ayrı ve isimlerine gönderdiği kutlama mesajında; ” Basın yayın kuruluşları ve gazetecilerimiz, üstlendikleri bu önemli görev sayesinde birey ve toplumların doğru, hızlı ve tarafsız haber almalarını sağlamakta ve toplumların demokratik olgunluğa erişmelerine büyük katkı sunmaktadırlar.

Dolayısıyla basın, ülke olarak gelişmemizin, kalkınmamızın, güçlenmemizin ve hedeflerimize ulaşmanın en önemli kurumlarından bir tanesidir. Bu yönüyle basınımız, ülkemizde olup biten her şeyi kamuoyunun gündemine taşıyarak toplumsal aydınlanmamıza ve demokrasimizin gelişmesine katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda Ülkemizin hedefleri doğrultusunda, milletimizin duygu, beklenti ve ihtiyaçlarını uluslararası alana taşıma noktasında çok büyük bir sorumluluk üstlenmekte ve bu sorumluluğu 7/24 yerine getirmektedir.

Bu yolda emek veren tüm basın çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Hayırlı hizmetler de bulunarak, ebediyete irtihal edenleri rahmetle anarken, başta şahsınız olmak üzere böylesi önemli görevin ifasında emek veren tüm basın çalışanlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutlar, tüm arkadaşlarımıza sağlık, başarı ve esenlikler dilerim.”dedi.

Biz de bir basın mensubu olarak Sayın Akbaş’ın bu nazik ve zarif kutlama mektubuna teşekkür ediyor, hayırlı / başarılı görevler diliyoruz.

Karabük Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş; 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle isim isim kutlama mektubu gönderdi.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ