logo

AKBAŞ Final Okullarını Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat AKBAŞ beraberinde Şube Müdürü Mehmet ÖZDEMİR ile birlikte yüz yüze eğitim gerçekleştiren Final Okullarını ziyaret etti.

Ziyarette yüz yüze eğitim gerçekleştiren 4. ve 8. Sınıfları ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürü öğrencilerle bir süre sohbet ederek derslerinde başarılar diledi. Yüz yüze eğitimin başlamasından duydukları sevinci dile getiren öğrenciler; İl Millî Eğitim Müdürü Bakan Sayın Ziya SELÇUK’a selam ve saygılarını iletmesini istediler.

Öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada AKBAŞ, “Türkiye genelinde Karabük olarak akademik başarı yönünden iyi bir noktadayız ve arttırma yönünde hedeflerimiz doğrultusunda çalışıyoruz. Bu başarı siz değerli öğrenci ve öğretmenlerimizin istikrarlı çalışmasıyla elde ediliyor. Ancak akademik başarılarının yanı sıra öğrencilerimizin kendisine, ailesine topluma ve çevreye olumlu katkılar yapan, toplum ile barışık, başkalarıyla iyi ilişkiler kuran, iş birliği içinde çalışan, hoşgörülü ve paylaşmayı bilen, geleneğine ve kültürüne bağlı bireyler olarak yetiştiklerini görmek bizler için asıl övünç kaynağıdır.” dedi. 

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ; Salgın dönemi devam ederken yüz yüze eğitime başlayan öğretmenlerimize, okul yöneticilerimize, Pandemi ile mücadele kapsamında okullarda uyulması gereken hijyen kuralları hakkında hatırlatmada bulundu. Ardından okul yöneticilerinden öğrencilerin durumu hakkında bilgi alan AKBAŞ; ”Yüz yüze eğitimin olumlu sonuçları ve öğretmenlerimizin pandemi sürecinde ülkemize ve ilimize yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür etti.

Yüz yüze eğitim gerçekleştiren Final Okullarını ziyaret etti.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ