logo

Akbaş: “Hazırlıkların yakın takipçisi olduk.”

Karabük Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri İl Yürütme Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Şube Müdürü Ayhan Özeken ile komisyon üyeleri katıldı.

Toplantıda Okul ve Kurumlarda Yapılan “Okulum Temiz Projesi” Çalışmaları, Okullarımızda Alınan Güvenlik ve Covid-19 Önlemleri, Eğitim Ortamında Servis Araçlarının Denetlenmesi, Değerler Eğitimi Konusunda Yapılan Çalışmalar, Okul ve Kurumlarda Yapılan Proje Çalışmaları, Okul ve Kurumlarda Gerçekleştirilmesi Planlanan Sosyal Etkinlikler” hakkında değerlendirmeler yapıldı.

Değerlendirmelerin ardından açıklamalarda bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş” 21 Eylülde Okullarımız yüz yüze eğitime ilk aşamada anaokulu ve ilkokul birinci sınıf düzeyinde başlıyor. Bu düzeydeki tüm okullarımız “Okulum Temiz” belgesini almaya hak kazandı. Okullarımız aynı zamanda yaz döneminde fiziki bakım ve onarımları da yapıldı. Bizler bu süreçte sürekli sahadaydık ve bütün hazırlıkların yakın takipçisi olduk. Okul idarecisi, öğretmen ve personelin özverili çalışmalarını yerinde gördük. Öğretmenlerimiz öğrencilerini büyük bir heyecan ile bekliyor. Rehber öğretmenlerimizin bu dönemde pozisyonu çok önemli, onların öğrenci ve velilerimize katkıları çok büyük olacak. Bu toplantıdaki alınacak kararları önemsiyoruz. ” dedi.

Karabük Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri İl Yürütme Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ