logo

Akbaş Kursları Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş beraberinde Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Hasan Gümüş ile birlikte, Safranbolu Kanuni Ortaokulunda ve Safranbolu Atatürk Anadolu Lisesinde hafta sonu gerçekleştirilen Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Destekleme ve Yetiştirme Kursları ziyaretinde, İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Okul yöneticilerinden, öğretmenlerden kurslar hakkında bilgi aldı. Ardından dersliklere girerek öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Öğrenciler tarafından yöneltilen soruları cevaplayan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, öğrencilere sık sık ellerini yıkamalarını, maskelerini takmalarını mesafe aralığına  dikkat etmelerini Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına  devam ederken hijyen kurallarına uymalarını istedi.

Konuşmalarının devamında akademik başarıyı destekleyen kitap okumak olduğunu vurgulayan Akbaş, “Kitap okumayı alışkanlık hale getirelim. Kendinizi ifade etme beceriniz kitap okudukça gelişiyor. İletişim kurmak kitap okudukça ilerlemektedir. Okudukça karşıdaki bir bireyi daha iyi dinleyebiliyor, anlayabiliyor, gündemi takip edebiliyor ve çözüm üretebiliyor durumda olacaksınız. Mutlaka haftalık en az bir kitap bitirelim. Kitap okuyanlar soruları çözmede bir adım öne geçerler. Biz sizlere güveniyoruz” diyerek öğrencilere başarılar diledi.

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş beraberinde Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Hasan Gümüş ile birlikte, Safranbolu Kanuni Ortaokulunda ve Safranbolu Atatürk Anadolu Lisesinde hafta sonu gerçekleştirilen Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ