logo

Akbaş Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Yüz yüze eğitimin açılmasıyla Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ve Yöneticiler okulları sıklıkla ziyaret etmeye devam ediyor.

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş  bugünkü ziyaretini İl Merkez Şehit Cevdet Çay Ortaokulu, Şerife Bacı Anaokulu ve Sevgi Bağı Özel Eğitim Anaokulu’ nu ziyaret ederek sürdürdü.

Okul ziyaretlerinde ilk olarak okul idarecilerinden okulların mevcut durumu ve salgına karşı alınan tedbirler hakkında bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş daha sonra derslikleri gezerek öğrencilere yeni öğretim yılının hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Öğrencilere maske, mesafe ve temizlik konularına riayet etmelerini isteyen Akbaş ayrıca akademik başarı, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleri ve hedefleri hakkında sohbet ederek tavsiyelerde bulundu. 

Okul idareci ve öğretmenlerine yönelik olarak ise “Covid-19 Salgınında Okullarda Alınması Gereken Önlemler Rehberi” ‘nin önemli bir yol haritası olduğunu, rehberin büyük bir titizlikle uygulanması gerektiğini bu kapsamda okullarda oluşturulan maske kutusunu, maske atık kutusu ve dezenfektanların sürekli takibinin yapılması gerektiğini ifade etti.

Yüz yüze eğitimin açılmasıyla Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ve Yöneticiler okulları sıklıkla ziyaret etmeye devam ediyor.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ