logo

Akbaş Pansiyon Denetimlerine Devam Ediyor

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ beraberinde İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Üngören, Şube Müdürleri Muhammet Nuri Ataseven ve Mehmet Özdemir ile birlikte Safranbolu Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonunda incelemelerde bulundu.

Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Hasan Gümüş’ün de hazır bulunduğu ziyarette ilk olarak Okul Müdürü Recep Güney’den pansiyon durumu hakkında bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş daha sonra pansiyonda kalan öğrencilerle ayaküstü bir süre sohbet etti. Onların sorun ve taleplerini dinledi. Öğrencilere maske, mesafe ve temizlik konuları ile akademik başarı, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif aktiviteler hakkında tavsiyelerde bulundu. 

Ziyaret kapsamında bir değerlendirme gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş “Bugün Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerimizi dinlemeye, anlamaya, anlatmaya geldik. 12. Sınıf öğrencilerimiz yüz yüze eğitime devam etmekteler. Gerek okulda ve gerekse pansiyon ve donatılarında öğrencilerimizi salgından korunma konusunda tüm tedbirlerin alınmış olduğunu ve öğrencilerimizin son derece yüksek kalitede imkanlara sahip olduklarını gördük. Bu bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Her şey onlar için, gelecek için” diyerek özverili çalışmalarından dolayı başta Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Hasan Gümüşolmak üzere okul yönetimini, öğretmenleri ve okulun tüm çalışanlarını tebrik etti.

Ziyaret İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ve beraberindeki heyetin pansiyonda kalan öğrenci ve görevli öğretmenler ile birlikte iftar yapması ile son buldu.

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş beraberinde İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Üngören, Şube Müdürleri Muhammet Nuri Ataseven ve Mehmet Özdemir ile birlikte Safranbolu Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonunda incelemelerde bulundu.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ