logo

Akbaş Pansiyon Denetimlerine Devam Ediyor

Safranbolu İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş beraberinde İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Üngören, Şube Müdürleri Muhammet Nuri ATASEVEN ve Mehmet ÖZDEMİR ile birlikte Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi pansiyonunda incelemelerde bulundu.

Ziyarette ilk olarak Okul Müdürü Tüncay YILDIZ’da eğitim öğretim durumu, çalışmalar ve pansiyon durumu hakkında bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş daha sonra pansiyonda kalan öğrencilerle ayaküstü bir süre sohbet etti. Onların sorun ve taleplerini dinledi. Öğrencilere maske, mesafe ve temizlik konuları ile akademik başarı, sosyal, kültürel ve sportif aktiviteler hakkında tavsiyelerde bulundu. 

Ziyaret kapsamında bir değerlendirme gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş “Ramazan ayında ilimizde pansiyonda kalan öğrencilerimizle iftar sofrasında buluşuyor, onların sorunlarını, istek ve taleplerini dinliyoruz. Bugün de Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerimiz ile bir araya geldik. 12. Sınıf öğrencilerimiz yüz yüze eğitime devam etmekteler. Öğrencilerimiz genel olarak memnuniyetlerini dile getirdiler.

İMKB Güzel Sanatlar Lisemiz yapmış olduğumuz etkinliklere katılarak canlı müzik sunumu ile gösterdikleri muhteşem performanstan ve şaheser sanat eserlerinden ilimizin ilgi odağı olmuştur. Bu bağlamda göstermiş oldukları başarılı performanslarından dolayı tekrardan okul yönetimini, öğretmenleri ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Öğretmen ve öğrencilerimiz sayesinde sanatın inceliklerini güzelliklerini görme fırsatımız oluyor.

Ülkemizin, her alanda iyi yetişmiş insanlara ihtiyacı var. Bu bakımdan, öğrencilerimizin derslerinin yanında sosyal aktivitelere de yönelmelerini önemsiyoruz. Amacımız ahlaken, ruhen ve bedenen olgunlaşmış bilinçli nesiller yetiştirmektir.

Ziyaret kapsamında okulumuzun pansiyon ve donatılarında öğrencilerimizi salgından korunma konusunda tüm tedbirlerin alınmış olduğunu ve öğrencilerimizin son derece yüksek kalitede imkanlara sahip olduklarını gördük. Her şey yolunda gidiyor.” diyerek özverili çalışmalarından dolayı okul yönetimini, öğretmenleri ve okulun tüm çalışanlarını tebrik etti.

Ziyaret, İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ve beraberindeki heyetin pansiyonda kalan öğrenci ve görevli öğretmenler ile birlikte iftar yapması ile son buldu.

Safranbolu İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş beraberinde İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Üngören, Şube Müdürleri Muhammet Nuri ATASEVEN ve Mehmet ÖZDEMİR ile birlikte Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi pansiyonunda incelemelerde bulundu.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ