logo

Akbaş, Sevgibağı Özel Eğitim Anaokulunu ziyaret etti

2019-2020 yılında Yaşama Sevinci İlkokulu olarak hizmet vermekte iken 2020-2021 eğitim – öğretim yılına Sevgibağı Özel Eğitim Anaokulu olarak hizmete başlatılacak olan okul binasının tadilat, onarım ve bakım çalışmalarına hız verildi.

İl Millî Eğitim Müdür V. Nevzat AKBAŞ beraberinde Şube Müdürü Ahmet KÜÇÜKYILMAZ ile okul öncesi özel öğrencilerimizin hizmetine sunulacak ilimiz ilk anaokulu olan Sevgibağı Özel Eğitim Anaokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.  

Ziyarette Okul Müdürü Ramazan KAHRİMAN’dan okulda yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan İl Millî Eğitim Müdür V. Nevzat AKBAŞ: ” Bakanlığımızca açıklanan 2023 Eğitim Vizyonunda da belirtildiği üzere özel eğitim alanında sunulan hizmetin kalitesini artırmak amacıyla yapılan çalışmalar kapsamında Sevgibağı Özel Eğitim Anaokulunu ilimize kazandırdık. 2020-2021 eğitim – öğretim yılında okul öncesi çağında bulunan özel öğrencilerimizin kayıtlarını gerçekleştireceğiz. Özel öğrencilerimize hayırlı olsun” diyerek  yapılan çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ederek okuldan ayrıldı.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ