logo

Akbaş’ın 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Karabük il Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş yeni eğitim öğretim yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı

Akbaş mesajında şu ifadelere yer verdi ;

” Yeni bir eğitim ve öğretim dönemine başladığımız bu anlamlı haftada, geleceğimizin teminatı çocukların, okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine; öğretmenlerin öğrencilerine kavuşmanın mutluluk ve heyecanı içinde yeni bir eğitim öğretim yılına başlamanın gurur ve mutluluğunu veliler ile hep birlikte yaşıyoruz.

Yüz yüze eğitimin başlamasını sizler gibi biz de çok özledik. Evlatlarımızın birlikte İstiklal Marşı okuyup, okul bahçelerinde koşmalarını, cıvıltılarını, neşelerini, okul koridorlarını doldurmalarını çok özledik. Yeni eğitim öğretim yılına yüz yüze başlamanın, bütün bu güzellikleri hissederek yaşamanın sevinci eğitim ailemizin her bir bireyine ayrı bir heyecan katmıştır.

Karabük’ümüz, eğitim-öğretimin kıymetini bilen, insana yapılan yatırımın en önemli yatırım olduğunun farkında olan bir şehirdir. Gerek kamu gerekse de özel okullarımızda çocuklarımız, yarınların büyük ve güçlü Türkiye’si için en güzel şekilde yetiştirilmektedir.

Sevgili öğrencilerimiz ve değerli velilerimiz, Devletimiz en geniş imkânlarını eğitim için seferber etti. Okullarımızda gerekli sağlık ve güvenlik tedbirlerini büyük bir titizlikle aldık. Karabük Eğitim Ailemizin her ferdi hassasiyetle eğitim öğretime hazır. Gönlünüz rahat, içiniz ferah olsun.

Çok değerli meslektaşlarım;

Geçtiğimiz eğitim öğretim yılında zorlu bir süreci sizlerin gayretleriyle olabildiğince verimli yönettik. 2021-2022 Eğitim Öğretim yılına hazırlık çalışmalarında hepinizin büyük emeği var. Bu anlamda bütün özveriyle ve fedakârca çalışmalarınızdan dolayı tekrardan teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde ekip ruhu ile hareket ederek, her mücadelede başarıya ulaşıyoruz ve bu kutlu mücadeleye mazeret üretmeden çözüm üreterek durmadan devam edeceğiz. Bu gemiyi hep birlikte yürüteceğiz.

Mutlu Çocuklar Güçlü Türkiye” hedefi ile kıymetli çocuklarımızı, yetenek ve mizacı doğrultusunda onların çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış ve bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen, bilime sevdalı, kültüre meraklı, duyarlı, nitelikli, ahlaklı bireyler olarak yetiştirmek bizim en önemli gayemizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim öğretim yılımızın hayırlı olmasını diliyor, muhabbetlerimi sunuyorum.”

Karabük il Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş yeni eğitim öğretim yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ