logo

Akbaş’ın Polis Haftası Mesajı

Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176.yıl dönümü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı

Kurulduğu 10 Nisan 1845’ten günümüze Ülkemizin ve milletimizin huzur ve asayişinin sağlanması kadar milli birlik ve beraberliğimizin devamı içinde vazgeçilmez bir unsur olan polis teşkilatımız, köklü kurumlarımızın başında gelmektedir.

Toplum güvenliğinin en temel öğesi polistir. Polis haftası ve Türk Polis Teşekilatımızın Kuruluş yıl dönümünü kutladığımız bu günlerde, milletimizin bağrından çıkmış güzide mensuplarının fedakar ve cansiparane çalışmalarının Halkımıza güven ve gurur verdiği muhakkaktır. 

Polis Teşkilatımız bugün sahip olduğu araç-gereç, fiziki imkânlar ve eğitimli personeli ile mutlu birey, huzurlu toplum vizyonu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Vatandaşlarımızın can ve mal emniyeti ile kamu huzurunu korumak amacıyla gece gündüz demeden görev başında büyük fedakarlık gösteren Tüm Polis Teşkilatının 176. Kuruluş yıl dönümünü ve 10 Nisan Polis Günü’nü kutluyor; Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Görevi başında bulunan tüm polislerimize ve ailelerine de sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176.yıl dönümü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ