logo

Akbaş’tan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında bir kutlama mesajı yayımladı.

Aziz Milletimizin Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde Kurtuluş Savaşı’nı kazanarak, Cumhuriyetle taçlandırdığı günün 97. yıldönümünü kutlamanın gurur ve coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz, diyen Akbaş, mesajının devamında şunları ifade etti.

Akbaş; “Cumhuriyet, milletimizin azim ve kararlılığı ile vücut bulmuş büyük bir eserdir. Bu eser, sahip olduğu vizyonla daima ileriye bakan, özgüvenini sağlam tutan, heyecan ve şevkle mücadele eden bir milletin bugünkü nesillere en değerli armağanıdır.

Bizler; Karabük Eğitim Camiası olarak Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. Yılına Millî Eğitim Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu’muzdaki eğitim ve öğretim hedeflerimize ulaşmış olmak azim ve gayreti ile çalışıyor ve üzerimizdeki sorumluluk bilinciyle eğitimin tüm paydaşları ile bir ve beraber olarak Türkiye Cumhuriyetimizin gücüne güç katacak Milletimizin alî hedeflerine koşmanın onur ve gururunu yaşıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere; canlarını bu eşsiz Vatanımızın İstiklal ve İstikbali uğruna feda eden, eşsiz fedakârlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen Aziz Şehitlerimizi ve Kahraman Gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor; öğretmen, öğrenci ve velilerimizin nezdinde Aziz Milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.”

Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında bir kutlama mesajı yayımladı.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ