logo

Akbaş’tan Okul Ziyaretleri

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ve beraberinde Şube Müdürü Ahmet Kabadayı ile birlikte Safranbolu İlçesindeki Safranbolu Ünsal Tülbentçi İlk/Ortaokulu ve Ali Baba Anaokulunu ziyaret etti.

Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Hasan Gümüş’ün de hazır bulunduğu okul ziyaretleri kapsamında ilk olarak okul idarecilerinden okulların mevcut durumu hijyen kuralları, yüz yüze ve uzaktan eğitim, hedef ve projeler hakkında bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş daha sonra derslikleri gezerek öğrencilerle maske, mesafe ve temizlik konuları ile akademik başarı, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif aktiviteler hakkında sohbet ederek tavsiyelerde bulundu. 

Okul ziyaretlerinde öğretmenler ile de bir araya gelerek taleplerini ve sorunlarını dinleyen İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, bu hassas dönemde sürecin başarılı bir şekilde idame ettirilmesinde fedakârca görevlerini ifa eden öğretmenlerimizin olduğunu vurgulayarak Karabük Eğitim Ailesi adına eğitim ailesinin her ferdine teşekkür etmesiyle başladığı konuşmasında “Salgın süreci kapsamında Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda bütün işleyişleri doğru zamanda yerine getirerek başarılı bir süreç yönettik ve aynı düstur ile yönetmeye devam ediyoruz. Her hafta başı Müdürlüğümüz yöneticileri ile toplantı gerçekleştiriyoruz. Bu toplantıda okul ve kurumlarımızın her kademesinde yapılan iş ve işlemleri masaya yatırarak eksikleri giderme noktasında ve gerçekleştirilecek program ve çalışmalar noktasında istişarelerde bulunarak yol haritası çiziyoruz. Bir yerde yanlış giden bir iş var ise o işi hep beraber sahipleniyor ve çözüme kavuşturuyoruz. İşlerimizin başarılı bir şekilde ilerlemesinin en büyük kaynağı moral ve motivasyonumuzun yüksek olmasının yanı sıra bu il için hayallerimiz ve hedeflerimiz olmasıdır. Bu vesile ile tekrardan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş nezdinde okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve okullarımızın tüm çalışanlarına teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi. 

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ve beraberinde Şube Müdürü Ahmet Kabadayı ile birlikte Safranbolu İlçesindeki Safranbolu Ünsal Tülbentçi İlk/Ortaokulu ve Ali Baba Anaokulunu ziyaret etti.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ