logo

Akbaş’tan Veli Ziyareti

Milli Eğitim Bakanlığı Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü’nün “Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi” etkinliği kapsamında İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş beraberinde Mesleki ve Teknik Eğitim Şube Müdürü Mehmet Özdemir, Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Murat Tülümen ve Müdür Yardımcıları Banu Küçük  ve Sevgi Demirkol ile birlikte Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrenim gören öğrencimizin ailesini ziyaret etti.

Ziyarette aile ile bir süre sohbet eden İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş onların istek ve taleplerini dinleyerek ramazan ayını tebrik etti. 

Ziyaret sonrası bir takım değerlendirmelerde bulunan Akbaş, Millî Eğitim Bakanlığı, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü öncülüğünde yürütülen “Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor” projesi kapsamında yapılan çalışmalarda görev alan, destek veren Okul Müdürü Murat TÜLÜMEN olmak üzere idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederek başladığı konuşmasında “Meslek Liselerimizde öğrenim gören öğrencilerin; sahip oldukları millî, manevî, ahlaki, insanî ve kültürel değerleri geliştirmeleri, yardımlaşma, kardeşlik, merhamet, vicdan, birlik ve beraberlik duygularının pekiştirilmesi amacıyla “Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi” büyük katkı sağlayacaktır. Projeyi İlimizde aktif bir şekilde uygulamaya devam edeceğiz. Öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olsun.” dedi.

Ziyarette aile ile bir süre sohbet eden İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş onların istek ve taleplerini dinleyerek ramazan ayını tebrik etti.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ