Hoşgeldiniz  

“Akşamdan,Yatsıya Köy Sohbetleri”Projesi

| 20 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Vatandaşlarımızın istek, arzu ve şikayetlerini dinlemek, sorunları yerinde görüp, çözüm yolu bulabilmek için Vali Kemal Çeber tarafından hayata geçirilen “Akşamdan, yatsıya köy sohbetleri” projesi kapsamında ilk ziyaret Belenköy Mahallesine gerçekleştirildi. 

Belenköy Mahallesi Camisinde akşam namazını eda eden Vali Kemal Çeber’e İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, kurum müdürleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve mahalle sakinleri eşlik etti.Birlikte kılınan akşam namazının ardından Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü münasebetiyle Belenköy Mahallesi Muhtarlığı ve mahalle halkının birlikte organize ettiği tüm şehitler için Kur-an’ı Kerim Tilaveti ve Mevlid-i Şerif okundu.Mevlid programının ardından yatsı namazına kadar vatandaşlarla sohbet eden Vali Çeber, Belenköy Mahallesi Muhtarı Mustafa Yazıcı nezdinden, böyle anlamlı bir program organize ettikleri için kendisine ve mahalle halkına teşekkür etti.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere görüntülendi

Safranbolu’da Çalışmalar Devam Ediyor

Eflani’de Ev Yangını

KARABÜKSPOR 2 YILDA BU HALE NASIL GELMİŞ ?RAPORDAKİ BAZI BELGELER ORTAYA ÇIKMAYA BAŞLADI.

SAFRANBOLU 18 MART KENT PARKI NEREDE?

 

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle