Hoşgeldiniz  

Aksoylar ihraç ediliyor…

| 29 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

              Safranbolu da sıcak gelişme …  Ak parti Safranbolu İlçe Başkanı Ali Kaya’nın talebiyle Ak Parti Safranbolu Disiplin Kurulunca ,Ak Parti Safranbolu Eski Belediye Başkanı Necdet Aksoy’un partiden ihracı talebinin oy birliğiyle alındığı öğrenildi.

ŞİMDİ GÖZLER ALTINÖZ’DE

           Safranbolu Ak Parti İlçe Disiplin Kurulunun oy birliğiyle aldığı ihraç istemini Ak Parti İl Başkanlığına gönderdiği de haber merkezimize gelen bilgiler arasında.  Şimdi gözler Ak Parti İl Başkanı İsmail Altınöz’e çevrilmiş durumda. Acaba Altınöz ilgili talebi genel merkeze gönderecek mi ve konuyla ilgili bir açıklama yapacak mı ?

          Diğer taraftan Ak Parti Safranbolu İlçe Başkanlığının Eski Başkan Aksoy’un ihraç talebini istediği sıralar da Eski Başkan Necdet Aksoy’un kardeşi olan Adnan Aksoy’un da partiden istifasının istendiği ve kardeş Aksoy’unda istifa dilekçesi verdiği öğrenildi.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Zeki Çaylı İhraç Ediliyor…

Çaylı:”Allah’ın Verdiği Herşey Güzeldir”

KARDEMİR’den, Kardemir Karabükspor’a kötü haber…

SAFRANBOLU 18 MART KENT PARKI NEREDE?

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle