Hoşgeldiniz  

ALAK AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Okan Küçük | 20 Mayıs 2016 | Genel, Güncel, haber A- A+

Karabük Valiliği basın ve Halkla İlişkiler eski Müdürü ve Kardemir Karabükspor eski yöneticilerinden Ziya Alak’ın babası Cafer Alak vefat etti.

alakacigun
Uzun süredir rahatsız olan Cafer Alak için öğle namazına müteakip 5000 evler Merkez Camiinde cenaze namazı kılındı. Cenaze törenine Karabüksporlu bazı yöneticiler ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Cafer Alak’ın cenazesi daha sonra 5000 evler aile mezarlığına defnedildi.

Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

KARABÜK VALİLİĞİ BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ESKİ MÜDÜRÜ VE KARDEMİR KARABÜKSPOR ESKİ YÖNETİCİLERİNDEN ZİYA ALAK’IN BABASI CAFER ALAK VEFAT ETTİ. (YASİN ERDEM/KARABÜK-İHA)

KARABÜK VALİLİĞİ BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ESKİ MÜDÜRÜ VE KARDEMİR KARABÜKSPOR ESKİ YÖNETİCİLERİNDEN ZİYA ALAK’IN BABASI CAFER ALAK VEFAT ETTİ. 

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle