Hoşgeldiniz  

Ali Köse ile Karabük Eğitimde Kabuk Değiştirdi.

Okan Küçük | 15 Ekim 2018 | Eğitim, Genel A- A+

           Karabük’te başarılı müdürlerin arasında Milli Eğitim Müdürü Ali Köse’yi  yazmak lazım. Göreve geldiğinden beri  Karabük’ün eğitim ve öğretim faaliyetlerindeki  başarısını her alanda daha da arttırmak için yoğun bir çaba sarf ediyor Sayın Köse.

                     Ciddi , başarılı , üretken bir isim. Mesela AB – BAKKA projelerinden  4 Milyon TL’lik koca bir payı milli eğitim almıştı. Yani laf değil projeleri yarıştırmışı, konuşturmuştu  Sayın Köse.

                        Bakka projesinden biri mesela kodlama eğitimi konusunda malum  geleceğin dili kodlama eğitimi   5 ilkokul ile Bilim ve Sanat Merkezinde başarıyla uygulanmaya başlandı.Karabük  bölgemizde kodlamanın merkezi/üssü olacak bu projeyle. Az bir şey değil çok önemli bir konu bu.

                   Yani Sayın Köse;   eğitimin özüne/ kalitesine yönelik  bölgede ve ülke genelinde ses getirecek çalışmalara imza atıyor aslında. Hem eğitim ,hem öğretim yapılıyor artık. Sadece sınavlara yönelik değil,  insan yetiştirmeye de yönelik öğrenci merkezli bir eğitim anlayışı oluştu

                  Sayın Köse sadece  eğitimle uğraşan biri oldu , şahısların işlerini değil devletin işini yapan biri oldu.Özet ile Ali Köse ile Karabük eğitimde kabuk değiştirdi resmen.

Medikal Malzemeleri Çalan Hırsızlar Yakalandı.

Okan Küçük Yorumluyor…KARABÜKSPOR KONUSU HER ZAMAN GÜNDEM

Bahçeşehir’de yemek kabus değil, bilinçli bir eğlence…

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle