Hoşgeldiniz  

Ali Köse’den okulların sorunlarını yerinde tespit ediyor.

Okan Küçük | 11 Şubat 2018 | Eğitim, Genel A- A+

Bunu Paylaş

         Karabük Milli Eğitim Müdürü Ali Köse, haftalık istişare toplantılarını okulların işleyişi, talep ve sorunlarının yerinde tespiti amacıyla okullar da yapma kararı aldı. 

   Bilindiği gibi    Milli Eğitim Müdürü  Ali Köse  başkanlığında önceki haftanın değerlendirilmesi, yeni haftaya ilişkin öncelikli konuların  görüşülmesi ve Müdürlüğün yöneticilerinin diğer yöneticilerle paylaşmak istediği ve koordinasyon gerektiren konuları görüşmek ve değerlendirmek üzere düzenlenen “Haftalık İstişare Toplantıları” Müdürlüğün iş ve işleyişinin ve yönetim anlayışının tabana yansıtılması ve okulların işleyişi, talep ve sorunlarının yerinde tespiti amacıyla  okullar da yapılmaya başlandı.

              Şehit Mehmet Dinçel İlkokulunda İl Müdürü Ali Köse  başkanlığında gerçekleştirilen ilk istişare toplantısına  Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Turgut ACARLI ve Nevzat AKBAŞ,  Milli Eğitim Şube Müdürleri Muhammet Nuri ATASEVEN, Fuat ÜNLÜ, Muharrem YOL, Hasan GÜMÜŞ, Erdal ÜNGÖREN, Fatih DENİZ, Ahmet KÜÇÜKYILMAZ ile Maarif Müfettişleri Birimi Sorumlusu Aydın ÖZGÜR, Okul Müdürü Erdoğan ÜNVER ve Okul Aile Birliği Başkanı Dilek CİN katıldı.

                   Toplantıda: okul güvenlikleri, işlem sürecinin bütünüyle takibi, şehit ailelerine mektup projesi, okul servislerinin denetimi,  Valinin başkanlığında yapılan 2. Kanaat dönemi Okul Güvenliği Toplantısında görüşülen konular, okul servis araçları ve taşımalı eğitim şoförlerine yönelik eğitim ve bilgilendirme toplantıları, “Hayalimdeki Karabük” adlı yarışma ve okul kantinlerindeki elektrik sayaçlarının ayrılması konuları görüşüldü.

              Müdürlük yöneticileri bilgi paylaşımında bulunarak duyurmak istediği konulara değindi. Daha sonra Okul Aile Birliği Başkanı Dilek CİN ve Okul Müdürü Erdoğan ÜNVER toplantıya ev sahipliği için Müdürlük yöneticilerine teşekkür ederek okulda gerçekleştirilen etkinlikler ve eğitim-öğretim faaliyetlerine değinerek okulun talep ve sorunlarını ifade etti. Toplantı görüş birliği içinde son buldu.

Karabük’te on binler şehitini uğurladı.

Şehidimizin vasiyeti, arkadaşları tarafından çerçeveletildi

TOKİ Soğuksu’da kuralar çekildi.

Karabük’te intihar girişimini polis önledi

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle