Hoşgeldiniz  

“Alışverişinizi Yerli Esnaftan Yapın” Çağrısı

Okan Küçük | 11 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Karabük’te, uzun yıllardır hizmet veren Çağdaş Pazarlama sahibi Gökhan Gökay, özellikle özel günler başta olmak üzere ulusal medya da internet alışverişini özendirecek reklamlarla tüketiciler üzerinde bir algı yaratıldığını söyledi. 

              Gökay şöyle dedi: “Anneler günü yaklaşmasıyla bazı internet alışveriş sitelerinin reklamlarla anneler günü alışverişlerini oturduğu yerden rahat ve kolay bir şekilde yapılacağını teşvik etmekte. Bize emek verip büyüten annelerimize yapacağımız alışverişler olsun diğer alışverişler olsun halkımızın kendi şehrindeki esnafları dolaşarak ,fiyat ve ürünleri araştırarak birebir ürünü yerinde görerek yani kısaca emek vererek alışverişini yapması gerektiğini düşünüyorum.

           Karabük’te kazanılan paranın yine Karabük’te kalmasından yanayım. Bu konuya dikkat çekmek için yerel esnafın yanında olduğunu geçtiğimiz ay Kent Meydanı’nda esnaf günleri etkinliğiyle halka duyuran başta belediye başkanımız sayın Rafet Vergili’ye ve bu etkinlikte emeği geçen tüm belediyemiz çalışanlarına sizin aracılığınızla teşekkür etmek istiyorum. Yerel esnaftan alış veriş yapma konusundaki hassasiyeti Karabük halkımızın da göstereceğine inanıyor bu vesileyle tüm annelerimizin anneler gününü kutluyor ellerinden öpüyorum.”

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Dereli, Karabük’te değişimin yüzü…

Zabıta Ekiplerinden Ramazan Öncesi Ekmek Fırını Denetimi

Yortan Lisesi’ne Yeni Bölüm Açıldı

Serdar Dereli; Engelliler Günü Mesajı yayınladı.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle