Hoşgeldiniz  

Altın Safran Uluslararası Öğrenci Derneğinden Vali Çeber’e Ziyaret

Okan Küçük | 13 Aralık 2017 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu(UDEF) Genel Başkanı Mehmet Ali Bolat ve Altın Safran Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Ergin Akgün beraberinde dernek üyeleri ve Karabük Üniversitesi’nde öğrenim hayatına devam eden uluslararası öğrenciler ile birlikte Vali Kemal Çeber’i makamında ziyaret etti.

Altın Safran Uluslararası Öğrenci Derneğinin çalışmaları hakkında bilgi veren Dernek Başkanı Akgün, amaçlarının Karabük Üniversitesinde okuyan yabancı uyruklu öğrenciler ile kaynaşmak, dayanışmak, kültürler arası diyalogu artırmak ve ileriki aşamada bu öğrencilerin birer Türk elçisi olmasını sağlamak olduğunu söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çeber, öğrencilerin daha rahat ve iyi koşullarda eğitim öğretimlerine devam etmeleri konusunda her zaman yanlarında olduğunu ifade ederek nazik ziyaretleri için Genel Başkan Bolat, Dernek Başkanı Akgün ve öğrencilere teşekkür etti.

 

Kardemir Karabükspor Yönetiminde Görev Dağılımı Yapıldı

Karabük Belediyesi İstinat Duvarı ve Kaldırım Çalışmalarına Devam Ediyor

Okan Küçük Yorumluyor…KARABÜKSPOR’DA KAYBOLAN RUH… KARABÜK’ÜN ÇOCUĞU  LEVENT AÇIKGÖZ, TAKIMIN BAŞINA GEÇMELİ. SİZ DE HİÇ Mİ İNSAF YOK, 191 MİLYON BORÇ MU OLUR ? KARABÜKSPOR, MENAJERİ ZENGİN Mİ ETMİŞ ? KARABÜK HAVA KİRLİLİĞİ.MARZİNC’TE İŞÇİLER ÜCRETSİZ İZİNDE Mİ ?13.12.2017

REFİK POLAT’IN;  İLK UYGULAMALARINDAN BİRİ…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle